MOREWAP
Free Download Video Youtube Search and Play

A1 Report - Vrasja e Karelit, digjet flamuri grek prane ambasades ne Tirane


Note: its important before you download these files, these files are sourced from https://www.youtube.com/watch?v=vtV6B5RELVE, if you feel it violates copyright file, you may need to notify the uploader file, you can report it to the uploader is Report TV
Uploaded: 02 Apr 14
Duration: 00:01:01
Description:
Të rinj të Lëvizjes "Reago" kanë protestuar para ambasadës greke në rrugën "Naim Frashëri" dhe kanë djegur flamurin e vendit fqinj, duke kërkuar njëherësh zbardhjen e vrasjes së Ilia Karelit.

Ata i kanë kërkuar Ministrisë së Jashtme të vendit tonë t'i kërkojë llogari Athinës zyrtare për këtë krim, të cilin e kanë vlerësuar si një akt terrorist.

Forca të policisë kanë mbikqyrur protestën e cila është zhvilluar pa incidente.
42 vjeçari shqiptar Ilia Kareli humbi jetën në burgun grek të Nigritas, pasi vrau me thikë një gardian në burgune e Malandrinos, ku vuante dënimin.

Nga hetimet paraprake ka rezultuar se shkak i vdekjes kanë qenë torturat dhe dhuna e ushtruar ndaj tij prej gardianëve të burgut.

Kareli ishte dënuar me burgim të përjetshëm në Greqi për grabitje me pasojë vdekjen, ndërsa më 25 mars ai vrau një guardian të burgut me thikë pasi nuk e linin të takohej me të ëmën e tij.

Aktualisht për torturat e ushtruara ndaj Karelit kanë nisur hetimet, janë arrestuar dhe disa prej rojeve të burgut, por ende nuk ka përfunduar e plotë ekspertiza mjekoligjore.
Source:Youtube.com
Link download
Download mp4 720p Stereo
Download webm 360p Stereo
Download mp4 360p Stereo
Download Mp3 128kbs
loading...
A1 Report - Vrasja e Karelit, digjet flamuri grek prane ambasades ne Tirane related tags: A1 Report - Vrasja e Karelit, digjet flamuri grek prane ambasades ne Tirane mp4 video download, A1 Report - Vrasja e Karelit, digjet flamuri grek prane ambasades ne Tirane 3gp video download, A1 Report - Vrasja e Karelit, digjet flamuri grek prane ambasades ne Tirane bengali video download, A1 Report - Vrasja e Karelit, digjet flamuri grek prane ambasades ne Tirane tamil video download, A1 Report - Vrasja e Karelit, digjet flamuri grek prane ambasades ne Tirane telugu video download, A1 Report - Vrasja e Karelit, digjet flamuri grek prane ambasades ne Tirane kannada video download, A1 Report - Vrasja e Karelit, digjet flamuri grek prane ambasades ne Tirane video song download a1 report,
Video Last
A1 Report - Vrasja e Karelit, digjet flamuri grek prane ambasades ne Tirane
Family Guy The Drunken Clam Fruit Machine Jackpot!
Kevin Smith Commentary Batman & Robin 1997
Wang Yan - Floor Music 2016
True Faith in God | Short Film "God Is My Strength" | Eastern Lightning
Jackpot's Luck ~ Pencil Cartoons #28
10 ДЕВОЧЕК-АКТРИС ТОГДА И СЕЙЧАС
AGARZ-5 DEĞİŞİK ŞEKİLDE EL ALMA LORD.OF.ERDAL=REYNMEN :) :)
(Part.2) What Americans think of Koreans Aegyo(cuteness)?
WIDO "Easy" (videoclip)
Sesame Street: "Fun Fun Elmo," A Mandarin Language Learning Program - Episode 1
Top 5 Humans With Real Life X-Men Powers
Jaba Jaba Timro Saath - New Nepali Movie JOHNNY GENTLEMAN Song Ft. Paul Shah, Aanchal Sharma
Kefren-Halüsinasyon #Metamorfoz
Flirting Contestant Seduces Male Judge With Justin Bieber "Boyfriend" Cover! | X Factor Global
Gülmek garanti 😂😂
Márcio Rogério & Musical - Religioso
1 Hour - Piano Music Mix | Best Music for Studying-Sleeping
Overwatch - Ханзо умеет стрелять через стены!
Maski Show seriya 031 Masky V Kolhoze e01
Stade Rennais FC - Olympique Lyonnais (1-2) - Résumé - (SRFC - OL) / 2017-18
Novak Djokovic - Inhuman ᴴᴰ
Snickerdoodle
Nuuts Buleglel 2.16
Tổng hợp sức mạnh quân sự Việt Nam 2017
Yến Nhi & Thành An & Minh Ngọc - Halo | Tập 6 Vòng Đối Đầu |The Voice Kids - Giọng Hát Việt Nhí 2018
Axxana Testimonials - Larry Carpenter Master Product Manager at Oracle
Кола Бельды. Нарьян-Мар / Поёт Кола Бельды. Фильм-концерт, 1977
James Ross @ Dane Alderson & Will Kennedy - "Bass & Drum Duet" - www.Jross-tv.com
Xem Thêm >>
Related Search: bh , a c , Blitz Lee , bazartv , Phật Pháp Vô , djmutto35 , oorah auction , ERDEM T , mihisunset , Pop , Коварный Енот , 2011Ugur , ru tv , KC Video Production , Deniz'in , kamen paunov , ANADOLU ME , CSR Makine , Виталий Фомин , tubbeando , Maire Natacha , small channel tips , Новостійна Украї , VİZYON58 TV , morsa , Saregama Movies  , vistacruiser67 , izdivac , Пермский Парень , Ahmet Ak , кипр , Taimur Rahim , soPlex , JSS , Emre Gaznevi , phut can nghi chet nguoi cua nguoi chong bi vo hat hui trong , 16KARABULUT , Duygu Gökçe , CastGame Online , Dr Golik , Ankit Dwivedi , The New York Times  , Türk Alp , stres çarkı yapma rulmansız , Barış Gürlük , Alpenblick H , Тиккирей Фрост , fingerpicking , Thắc Mắc Bí Ẩn , ПЕРЕХОД В ТАК , Николай Украинцев , Ринат Зарипов , Евгений Николаевич , Рамазан Рамазан , Adrian Minune © Oficial , Lavazza , Gustav Klimt , Брусина: дома и бани из бруса под ключ , LA NOCHE , Fantasy of s , Юлия Белан , Уличные Бои , Инна С , betts , Телекомпания Гулькевичи , AblaZe , ferman , Кукендель Армяно , AltChar , Melis Kayacan_ , Трижды три , Нижний Новгород , Анастасия Lordi , Ripley.Media , Альберт Тендер , Папа строит дом , Лена Олексиенко , Ezgi Çetin , Валентина Петрунина , kazakh_ , Faze Soc , Эхо Кавказа , hc kr , maliakin , Оксана Корчагина , Твори добро даруй надію , Прогнозы, которые , Сергей Ильин , Алма Олжабаева , Дмитрий Бирюков , Евгений Муратов , Tülin Çelik , Adam Driver , Huseyin Kavran , Ольга Кусова , МОЛОТ , Mesud , Элеонора Соболева , Сварной , Devrim Siy , Алёна Жучкова , Уикенд в Тыве , ZA YAPIM , Марина Скрипникова , Портал b2b basis. Быстро повышаем , Dersler , ресторан балкан гриль , %E4%B8%87%E7%BB%B4TV&sa=U&ved=0ahUKEwiMhOfh3IT , Диана Ставцева , 88vic88 , маша ка , ГБОУ Школа 687 , GLKHD , Fox Business , Волинська облрада , Ольга Назарова , Ана Осницкая , Виктор Odessit , Sude Kur , missgui , Рустам Мухаметзянов , OkanDiz , akane sinsub , Сергей Корманн , Mississauga Onta... , Devrim Ve , Ольга ,