MOREWAP
Free Download Video Youtube Search and Play

Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum"


Note: its important before you download these files, these files are sourced from https://www.youtube.com/watch?v=dZpqPQkDpWI, if you feel it violates copyright file, you may need to notify the uploader file, you can report it to the uploader is İhlas Haber Ajansı
Uploaded: 12 Oct 18
Duration: 00:02:05
Description:
İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
► http://bit.ly/IHA-Abone

Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu’na 2 Ekim’de giden ve bir daha kendisinden haber alınamayan gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın nişanlısı Hatice Cengiz konuştu. Kaşıkçı’nın kaybolduğu gün yaşananları anlatan Cengiz, “Tabi ki bir tedirginliği vardı ama kendisi de böyle bir şey olacağını asla tahmin etmiyordu” ifadelerini kullandı. Türk hükümetine güvendiğini söyleyen Cengiz, bu yaşananların siyasi kriz olmasının dışında insani kriz yönünün de olduğunu vurguladı.

“SİYASİ KRİZ OLMASININ DIŞINDA BİR İNSANİ KRİZ YÖNÜ DE VAR”
Çok üzgün olduğunu belirten Cengiz sözlerine şöyle devam etti:
“Hükümete güveniyorum. Türk hükümetine güveniyorum. Diplomasi diliyle konuşma devam ediyor. Gerçekten bu konularla ilgili beyanı nasıl vermek lazım onu da çok bilmiyorum. Çünkü siyasi kriz olmasının dışında bir insani kriz yönü de var. Cemal beyin siyasi kişiliğinin duruşunun sebep olduğu bu siyasi krizden önce insani bir kriz. Çünkü evlilik işlemlerini tamamlamak için Türkiye’ye gelmişti kendisi ve konsolosluğa gidip bu kağıdı alma sebebi de buydu. Ama yaşananları biliyorsunuz o gün bugündür kendisinden haber alamıyoruz.”

“TÜRKİYE’DE OLMASI OLAYI ÇOK DAHA HASSAS HALE GETİRİYOR”
Bu olayın Türkiye’de yaşanmasının durumu çok daha hassas hala getirdiğini söyleyen Cengiz, “Çok tedirginiz hepimiz her gün yeni bir haberle ulaşma umuduyla uyanıyoruz. Ben özellikle çünkü kendisinin en son dakikaya kadar yanında olan kişiydim. Ayrıca Türkiye’de olması da olayı çok daha hassas hale getiriyor” ifadelerini kullandı.

“TABİ Kİ BİR TEDİRGİNLİĞİ VARDI AMA BÖYLE BİR ŞEY OLACAĞINI ASLA TAHMİN ETMİYORDU”
Hatice Cengiz, konsolosluğa giderken Kaşıkçı’nın tedirgin olup olmadığı şeklinde yöneltilen soruya ise “Tabi ki bir tedirginliği vardı ama kendisi de böyle bir şey olacağını asla tahmin etmiyordu. Böyle bir şeyin olma ihtimali çok az diyordu. Yani bu bir konu olarak geçmemişti aramızda sadece ben gayriihtiyari ya da olağan dışı bir gelişme olması halinde nasıl davranmam gerektiğini sorduğumda böyle bir şeyin olacağını sanmıyorum pek ihtimal de vermiyorum demişti” diye cevap verdi.

“ÜLKESİ TARAFINDAN ARANMIYORDU FAKAT AÇIKLAMALARI BİR RAHATSIZLIK UNSURUYDU”
Cengiz, “Burada çok fazla bunu dile getirmek doğru değil ama Yasin beyle yakın dostlardı, eski bir arkadaşıydı kendisinin. Yasin beyi aramamı söyledi. Bunu bir direktif şeklinde değil ama haberdar etme mahiyetinde. Tabi ki bir çekincesi vardı çünkü duruşu gereği, ülkesi tarafından aranmıyordu fakat açıklamaları bir rahatsızlık unsuruydu” dedi.

#haber #sondakika #gündem #news #haberler

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi
► http://www.iha.com.tr

İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri
► https://facebook.com/iha.com.tr
► https://twitter.com/ihacomtr
► https://instagram.com/ihacomtr/
► https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/

İhlas Haber Ajansı hakkında
http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html

İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
►http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Source:Youtube.com
Link download
Download webm p Stereo
Download mp4 p Stereo
Download Mp3 128kbs
loading...
Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" related tags: Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" mp4 video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" 3gp video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" bengali video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" tamil video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" telugu video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" kannada video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" video song download Haber, İhlas Haber Ajansı, İHA, Ihlas News Agency, son dakika, iha youtube, haberler, gündem, cemal kaşıkçı, nişanlısı, türk hükümetine, güveniyorum, Suudi A...,
Video Last
Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum"
Nosotros (2019) - "Big Game Spot" (Universal Pictures) HD
MID ZOE YENİ ŞAMPİYON!! TEK ATIYOR! LOL PBE OYNANIŞ VİDEOSU!!
Sangarsha - Lil Ace || After 4 || New nepali Rap song 2017
FETTAH CAN - KAHPE DİLLER.
The Humps הדבשות - Camel Tribute Band - Supertwister
Dr. Peacock - Frenchcore Worldwide (ft. Da Mouth of Madness) HQ Clip
Tekken 7 Rage Drive Slo Mo
malatya davul zurna(yer istanbul)
Евгений Мураев в программе «Вечерний Прайм» на телеканале «112 Украина», 16.03.17
CAAS 2018 01
Cengiz Özkan - Bahçalarda Mor Meni
💓💓 Eid Special Hijab Tutorial for Night | Part 1| Riku Haque 💜💜
[Multi-Season Challenger / Jungle Kayn / 8.9 / Normal] - Chillin' Like a Villain
Chansons pour enfants: LES BOBOS
Ruba Rafting Team Recep Oğuz
[PC/HD] Tom Clancy's Splinter Cell: Team Stealth Action #4 / Part 2 / Mission 5 - CIA ZORUNLU FİNAL
Truyền Thuyết 7 Hoàng Tử của Địa Ngục - Những Ác Quỷ Mạnh Nhất trong Tôn Giáo Phương Tây
[Moonlight paradise] Kim Bo Kyung - Storm, 김보경 - Storm [박정아의 달빛낙원] 20160623
Luna Nueva en Tauro - Cambio y Fuera!
ВЛОГ День Рождения папы 36 лет Празднуем в Макдональдс Кушаем тортик
Garry's Mod - BMW M3 E30 Turbo
Kopf und Schultern, Knie und Fuß - Kinderlieder zum Mitsingen | Sing Kinderlieder
ZW5k
Great Grandpa Nat with Rebecca
TÜRK YILDIZLARI (Konya Gösterisi)
V Bombers - Vulcan, Victor & Valiant - The Last British Bombers
CHOLO ZOOM CHALLENGE | LiL MoCo
Matt Combs Interview
Xem Thêm >>
Related Search: shaun , lorellakittyleo , голос лучшее выступление за всю историю , ThePOYRACIKLI , hjkl , SosyalVizyon TR , Anti Innovateur , music school ХССМШИ , samarkand , sh3tuanot , Alessandro Vat , annivers... , Caleb Trowbridge , türk sineması , seda demirtürk , e Gameplay , играю 1 на , yoda , atulatieu , Nur Muhammet Tohtiniyaz , dan tranh , LLE , olly20gamer , peach foundation , текстур пак , Débora Ramos , Çatlakk Hatun , Секрет Полишинеля , Archery Supplies , Eevert Oksanen , masti time , Jessica Dumas , Maim Fan , Calisthenicmovement , yalnız düşlerim , LAO STAR TV2 , WolverineTribune , Hasan Yp , Анжела Проселкова , MEDIBAT TV , Ebedi ADALET , SPKunin , Virg , Draven build tyler 1 , mustafa kartal , Vasko , Яндекс , SpOuL , क्राइम , lala band , trong tu , minecases , oxo , Мавлуда , yucesoyselin , Tolga Çakır , SONER ARICA OFFICIAL  , Tetrev3000 , abdul atkediev , Canada Place , Tolky , AMYpham , Deniz EGECE , sp00ky425 , webtekno&nbsp , Nihat Gunay , Cüneyt Büyükayık , gobel61 , BlackEyedPeasVEVO&nbsp , best trap music , the hunter , Esteport Klinik , Боевые системы мира ОБУЧЕНИЕ , Jackie Fish , Escape One , NATECLA , Fock Bob41 k ab , KodAdamlar , Techno Ruhez&nbsp , sinusfinnicus , Charrlie , Retzii , RTS.FM , unni mukundan hot , Mr. Nout Armenian Gamer , Xəzər Media , vera 777 , peaceonear , Юлия Сагайтис , ömer faruk , game highlights , Isa Ce , 50 оттенков тёмного тм , wegmuellerattikon , ATA MT2 , русские трейлеры 2014 , HIIT workout , Эффект Бабо , Walter Gross , eric bar , Astrum  , הפסדתי ללבל 1 , قناة الطريق الصحيح , VMZNaija , Cancer treatment , karsun , Айжан Касымова , AdamOS , Top 2017 , Lam Phu , Principle Tz , Hadis Sever , Adilson Cardoso , ykhoavi , Bambino Sedano , YCekin , zeki yılmaz , Genc pro , Colombia Elige , B. E. , Har Dez , Programme , Ночть откровений , Світ Дитини , forever stra , MegaTacir , Falja Namazi , Chicago (City Town Village) , DemTheCeleb , stash invest , LexiYoga , seyficinar34 , MsRussianMusic , ultra ,