MOREWAP
Free Download Video Youtube Search and Play

Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum"


Note: its important before you download these files, these files are sourced from https://www.youtube.com/watch?v=dZpqPQkDpWI, if you feel it violates copyright file, you may need to notify the uploader file, you can report it to the uploader is İhlas Haber Ajansı
Uploaded: 12 Oct 18
Duration: 00:02:05
Description:
İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
► http://bit.ly/IHA-Abone

Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu’na 2 Ekim’de giden ve bir daha kendisinden haber alınamayan gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın nişanlısı Hatice Cengiz konuştu. Kaşıkçı’nın kaybolduğu gün yaşananları anlatan Cengiz, “Tabi ki bir tedirginliği vardı ama kendisi de böyle bir şey olacağını asla tahmin etmiyordu” ifadelerini kullandı. Türk hükümetine güvendiğini söyleyen Cengiz, bu yaşananların siyasi kriz olmasının dışında insani kriz yönünün de olduğunu vurguladı.

“SİYASİ KRİZ OLMASININ DIŞINDA BİR İNSANİ KRİZ YÖNÜ DE VAR”
Çok üzgün olduğunu belirten Cengiz sözlerine şöyle devam etti:
“Hükümete güveniyorum. Türk hükümetine güveniyorum. Diplomasi diliyle konuşma devam ediyor. Gerçekten bu konularla ilgili beyanı nasıl vermek lazım onu da çok bilmiyorum. Çünkü siyasi kriz olmasının dışında bir insani kriz yönü de var. Cemal beyin siyasi kişiliğinin duruşunun sebep olduğu bu siyasi krizden önce insani bir kriz. Çünkü evlilik işlemlerini tamamlamak için Türkiye’ye gelmişti kendisi ve konsolosluğa gidip bu kağıdı alma sebebi de buydu. Ama yaşananları biliyorsunuz o gün bugündür kendisinden haber alamıyoruz.”

“TÜRKİYE’DE OLMASI OLAYI ÇOK DAHA HASSAS HALE GETİRİYOR”
Bu olayın Türkiye’de yaşanmasının durumu çok daha hassas hala getirdiğini söyleyen Cengiz, “Çok tedirginiz hepimiz her gün yeni bir haberle ulaşma umuduyla uyanıyoruz. Ben özellikle çünkü kendisinin en son dakikaya kadar yanında olan kişiydim. Ayrıca Türkiye’de olması da olayı çok daha hassas hale getiriyor” ifadelerini kullandı.

“TABİ Kİ BİR TEDİRGİNLİĞİ VARDI AMA BÖYLE BİR ŞEY OLACAĞINI ASLA TAHMİN ETMİYORDU”
Hatice Cengiz, konsolosluğa giderken Kaşıkçı’nın tedirgin olup olmadığı şeklinde yöneltilen soruya ise “Tabi ki bir tedirginliği vardı ama kendisi de böyle bir şey olacağını asla tahmin etmiyordu. Böyle bir şeyin olma ihtimali çok az diyordu. Yani bu bir konu olarak geçmemişti aramızda sadece ben gayriihtiyari ya da olağan dışı bir gelişme olması halinde nasıl davranmam gerektiğini sorduğumda böyle bir şeyin olacağını sanmıyorum pek ihtimal de vermiyorum demişti” diye cevap verdi.

“ÜLKESİ TARAFINDAN ARANMIYORDU FAKAT AÇIKLAMALARI BİR RAHATSIZLIK UNSURUYDU”
Cengiz, “Burada çok fazla bunu dile getirmek doğru değil ama Yasin beyle yakın dostlardı, eski bir arkadaşıydı kendisinin. Yasin beyi aramamı söyledi. Bunu bir direktif şeklinde değil ama haberdar etme mahiyetinde. Tabi ki bir çekincesi vardı çünkü duruşu gereği, ülkesi tarafından aranmıyordu fakat açıklamaları bir rahatsızlık unsuruydu” dedi.

#haber #sondakika #gündem #news #haberler

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi
► http://www.iha.com.tr

İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri
► https://facebook.com/iha.com.tr
► https://twitter.com/ihacomtr
► https://instagram.com/ihacomtr/
► https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/

İhlas Haber Ajansı hakkında
http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html

İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
►http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Source:Youtube.com
Link download
Download webm p Stereo
Download mp4 p Stereo
Download 3gp p Stereo
Download 3gp p Stereo
Download Mp3 128kbs
loading...
Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" related tags: Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" mp4 video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" 3gp video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" bengali video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" tamil video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" telugu video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" kannada video download, Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum" video song download ,
Video Last
Cemal Kaşıkçı’nın Nişanlısı Hatice Cengiz: "Türk Hükümetine Güveniyorum"
Zor Kirvem Zor... Muhteşem Yorum.. [ Burcu Ünal ]
Top 10 Electric Scooters and Smart Mopeds (2018 Models and Prices Reviewed)
Rzgledanje konja i setnja u Zobnatici
All To Myself - Marinas Trench - The Last Crusade - Vancouver/Abbotsford 2/13/17
Zara Larsson - Never Forget You & Lush Life (Live @ V Festival 2016 HD)
Black Hat USA 2018 Keynote: Parisa Tabriz
Making The Fountain: Endless Field (Russian Subtitles)
Nadezhda Kostina - Надежда Костина - Toned Figure 1 - Final - NABBA World Championship 2017
Bailee Moore - Life of the Party (Audio Video)
LEE HARVEY OSMOND -I Can't Stand It
*SOLDADO CALAVERA* LA SKIN MAS COMUN DE FORTNITE - JoZe
96 Великая Пятница
Örümcek Çocuk Meraklı ile Portal Knights Oynuyor 2. Bölüm Örümcek Çocuğun Oyun Kanalı
Bir aboneye özel video
ICE Unleashed | June 28, 2017 Act 2 | Full Frontal on TBS
schock des lebens very bad fail accident shock
AgeLOC Tru Face Essence Ultra Pump, Jenny Trinh Nguyen
IM SO CHEAP!!! Worst gaming setup EVER?Room tour!
28/6/1972: Mando Ramos vs Pedro Carrasco III
Explosion 10 Green Screen Green Screen Chroma Key Effects
Hayat Felsefesi Yapılacak En Güzel Sözler
KSIOlajidebt Plays | The Impossible Quiz (Part 1)
Pola Latihan & Pola Makan Deddy Corbuzier
28 November 2015
Ömer Fırat İncesu - Bartın YBS 2017 Mezunu
INBREKEN OP PRIVE TERREIN & HONDEN! HABIBA CHALLENGE? Opdrachten met de boys #1
Uyku bozukluğu nasıl teşhis edilir?
YOUTUBERS REACT TO WTF DID I JUST WATCH COMPILATION #3
Xem Thêm >>
Related Search: movaise id , Teesside Cyclist , Яркие моменты жизни , Живая Вселенная , Kenan Uçar , Марина Краснова , Union University , izquierda argent , İbrahim Alpsoy , loi bai hat buon cuoi , Yalcin Atalay , News Open , Murcia Sport Clinic , Игрок Кирилл.Player , tran huu , k$wad , VHS Kino , Madz8 Madz8 , bayram koyuncu , KANAL28 , Halilsinasyon , Kedi Köpek Mamaları Nasıl Yapılır , Lady Gaga  , muhammed fatih üzün , ttigers , Alyona Shchitova , notmycity , M.Hakan Gökalp , boks marşı , Crashpunk4 k abonnés , futgalaxy.com , tóc lên màu chuẩn , scary halloween stories , tai nạn xe máy , Oğuzhan Aksoy , Наталья Пасечникова , Life in Florida , my funny video , Altar Kafesci , 单眼皮 眼妆 , Emil Rozenblat , institutohesed , Stalin Acosta , Lider Şaiir , ZBOX , All Star Medical Dermatology Focus , AYUR SUDHA :: Ayurveda Skin Centre , Серега Зубатенко , Литературный Курорт , đạt maniac , Фигуристка , PUNK x N!K!TKA , Учебный центр кино и телевидения UHD , Андрей Степаненко Данил Иванов и другие , Константин Ивел , Актуальное интервью , Serega Monteg , anke28 , csnlk , махмудкашгари , sevkan yıldırım , kd 6 , commandos , Orléans Loiret , Volvo CE Россия и СНГ , как открыть свою ютуб канал , %D0%9E%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%86%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9 %D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%86 2&sa=U&ved=0ahUKEwip8KLIyqPX , Young Hollywood  , Mikhail Andronov , khmer Movies , CoolVideoDraw , GUNMA 17&sa=U&ved=0ahUKEwjRhfCC3YTWAhUX_WMKHdnlBM44KBAWCCAwAg&usg=AFQjCNHDK7F6OnILaOYGMvThfvAmwNAQIw , Krzysztof Galara , Vegard Aslaksen , FireSouL Thof , advanture , và một người nào đó sẽ bên em và ôm lấy em , Пункт Назначения , Аманда Стар Диаз , улучшить фпс в арма 3 , Вернуть любимую девушку , totem attitudes , Burak ÜLKÜ , Поиск золота , Юлия Лодырева , Motorring запчасти и тюнинг , Irfan Saikh , Кирилл Гречин , KLRU , super retina , Телепрограмма Звездочка , Paul Gross Fans United , 吳思璇 , fantasie , SFA atlık , Süleyman Kiral , Rupesh Paudel , hướng dẫn cắt tóc undercut , Mint Mint ,