MOREWAP
Free Download Video Youtube Search and Play

Cesur ve mütevazı bir medya yöneticisi: Hidayet Karaca | Tutuklu Gazeteciler


Note: its important before you download these files, these files are sourced from https://www.youtube.com/watch?v=w6ik2u__Qok, if you feel it violates copyright file, you may need to notify the uploader file, you can report it to the uploader is 30 ARTI TV
Uploaded: 06 Jan 17
Duration: 00:03:14
Description:
Doktoralı bir makine mühendisi olsa da diplomalarını duvara asıp hayatla iç içe bir kariyer peşinde koşmayı tercih eden meslek tutkunu bir gazeteci...

Gazeteciliğe üniversite yıllarını geçirdiği İzmir'de başladı... Ardından kariyerine Ankara tecrübesini ekledi.

1999’da rotasını İstanbul’a çevirdi. Samanyolu Televizyonu genel koordinatörlüğü görevini üstlendi. Kurum bünyesinde kanal ve radyo sayısı zamanla arttı. Karaca da Samanyolu Yayın Grubu Başkanı oldu.

Program sunuculuğu, yorumculuk gibi gazetecilik faaliyetlerini sürdürürken meslek örgütlerinde aktif rol almayı ihmal etmedi.

17-25 Aralık 2013’teki yolsuzluk operasyonlarının ardından benimsenen yayın politikası sebebiyle Karaca ve Samanyolu Yayın Grubu baskıların hedefi oldu.

Yolsuzluk operasyonlarının yıldönümüne 3 gün kala gazeteciler Hidayet Karaca ve Ekrem Dumanlı hakkında gözaltı kararı çıktı. Karaca, kurum çalışanları ve destek için kanal önünde toplanan vatandaşları selamladıktan sonra aracına binip emniyete gitti.

Suçlamanın merkezinde bir dizi senaryosu vardı. Beş günlük gözaltı sürecinin ardından Ekrem Dumanlı ile birlikte adliyeye götürüldü. O sırada binlerce vatandaş da adliye önünde özgür basın nöbetindeydi.

Hidayet Karaca, illegal bir telefon kaydı ve bir dizi filmde geçen bazı ifadeler gerekçe gösterilerek tutuklandı.

Karaca’nın tutuklanmasına basın özgürlüğünü önemseyen gazeteci, siyasi ve STK’ların yanı sıra AB ve ABD’den sert tepkiler geldi.

Sulh ceza hakimleri arasında sürekli ret yiyerek dolaşan reddi hakim ve tahliye talepleri 25 Nisan 2015’te kabul edildi. Ancak o gün hukuk ve basın tarihine geçecek olaylar yaşandı. Nöbetçi savcı ortadan kayboldu, UYAP çöktü, faks makineleri bozuldu. Mahkeme kararına müdahale edildi ve tahliye kararı Silivri Cezaevi’ne ulaşmadı.

Tahliye kararına rağmen özgürlüğüne kavuşamayan Karaca, maruz kaldığı hukuksuzlukları Silivri’de kaleme aldığı ‘Bir Dizi Film’ adlı kitabında anlattı.

Hidayet Karaca, Silivri’den gönderdiği mektuplarda demokrasi ümidini sürekli vurguladı. Bu inancını “Demokrasi adına bedel ödemekten korkmayanlar, Türkiye’yi özgür dünyadan koparmak isteyenleri engelleyecek” mesajıyla anlattı.

https://facebook.com/30artitv
https://twitter.com/30artitv
https://instagram.com/30artitv
https://patreon.com/30artitv
Source:Youtube.com
Link download
Download mp4 p Stereo
Download webm p Stereo
Download mp4 p Stereo
Download 3gp p Stereo
Download 3gp p Stereo
Download Mp3 128kbs
loading...
Cesur ve mütevazı bir medya yöneticisi: Hidayet Karaca | Tutuklu Gazeteciler related tags: Cesur ve mütevazı bir medya yöneticisi: Hidayet Karaca | Tutuklu Gazeteciler mp4 video download, Cesur ve mütevazı bir medya yöneticisi: Hidayet Karaca | Tutuklu Gazeteciler 3gp video download, Cesur ve mütevazı bir medya yöneticisi: Hidayet Karaca | Tutuklu Gazeteciler bengali video download, Cesur ve mütevazı bir medya yöneticisi: Hidayet Karaca | Tutuklu Gazeteciler tamil video download, Cesur ve mütevazı bir medya yöneticisi: Hidayet Karaca | Tutuklu Gazeteciler telugu video download, Cesur ve mütevazı bir medya yöneticisi: Hidayet Karaca | Tutuklu Gazeteciler kannada video download, Cesur ve mütevazı bir medya yöneticisi: Hidayet Karaca | Tutuklu Gazeteciler video song download Basın özgürlüğü, İfade özgürlüğü, Türkiye, Avrupa Birliği, Haberler, GazetecilikSuçDeğildir, Gazetecilik Suç Değildir, Silivri Cezaevi, Hidayet Karaca, Düşünce özgürlüğü, #GazetecilikSuçDeğildir, Tutuklu Gazeteciler, 30 ARTI, Avrupa, AB,
Video Last
Cesur ve mütevazı bir medya yöneticisi: Hidayet Karaca | Tutuklu Gazeteciler
Arame - Armenian Genocide // 1915 //
MSP 78 LEVEL MEK04 !! :D (İMZA VERDİĞİNİ SANAN KIZ)
2ds review
Stars speak GERMAN (English Subtitles) Katy Perry, Justin Timberlake, Sandra Bullock
Akademia BRBK
Programa Mosaico 86 - Bloco 2/3
Kurtlar Vadisi Pusu 285. Bölüm
Ngắm Hoa Lệ Rơi - Châu Khải Phong [ Lyrics MV ]
TERMINAL CANCER AND MY BIGGEST FEAR
Captain Black - [Epic Instrumental Pirate Music] - Mediascore
TTA lourdes 2015
los hermanos mattar el hijo de la maria
10 фактов о моей школьной жизни | Унижения? Моя ужасная история
Agar.io Solo Dark Dimension Zone Epic Wins/Fails Best Moments Agario Mobile Gameplay
Rush - Working Man
КВН 2012 Кубок Президента Украины
NAJLEPSZY DECK PO WITCHWOOD? - HADRONOX (TAUNT) DRUID - Hearthstone Deck Std (Witchwood)
Cõi Tình - Cẩm Vân - Khắc Triệu
FOTO ESTUDIO VICENTE (732)677-0244 BODA CARMELO Y ANITA EL CEJAS Y SU BANDA FUEJO.mpg
Ahirim sensin . şahhanım sır
Сергей Животов (гр.Гавань) -"Размышления" - 2017г.
Hery setiawan cah tegal
Azide - Switch It Up [Bass Boosted]
София Воронина - 8 лет - 1 класс МССМШ имени Гнесиных
"My brother is not a pig!"
21 Кадр Кража невесты КБР
Classic Game Room HD - SMASH TV for Xbox 360 review
Khoa học vũ trụ và khám phá - Nasa công bố những khám phá về sự sống ngoài trái đất (thuyết minh)
Tuyển Chọn Nhạc Thiền Yoga Âm Phạn Hay Nhất - Peto (Audio)
Sony Xperia XZ2 vs Samsung Galaxy S9 Plus Speed Test & Camera Comparison!
Xem Thêm >>
Related Search: insight ng , STRENGTHNET , Сергий Владимирский , Berke gökçek , Børn TV , Jasmine Lipska , eğlence merkezi , sekine , Anton Gulevatov , Erick Yair Alaniz Rodri , geforce gt 710 , TechnoCar , Türk Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Derneği , Stuart Goldsmith , Som Do Evangelho , Sobee Studios , Offliberty , Selda , Sareef , Sabará Rap , SC_ , phim han quoc lang man , Süleyman Y , NET baka , Rob Flory , ReactParanaense , PeterRabbit59 , Perekrestok22 , Pakistan Kushti and Wrestling , Origami Art , Vakif Kilinc , Ops s , Olalla V , keyfi muhabbet , ON Sport  , Tierquälerei , ODMshow_ , NubTube TV , Nhóm Microwave , Nathan Michaud , Nataliya Sentimr , NAVNIT , N B , Mustafa GHOUL , tuyen tap con de chung , Murat Çelebi , Bax López , Mungo Jerry , Mohd , Moe Rantz , Les Photos de JCB TV & Aviation Videos , Michael Rodri , Melissa Emily , Maza Faka , Matheus Rizzo , Margarite Daniel , Marcelo Comin , Manhhung Nguyen , Man Kim , Mairilys Leiva , Magic 2014 , Mov hachi new song 2017 , Macbook Pro Touch , MECHASONIC 99 , LiLi , Leutnant Tobias , ersin arıkan , LeArtsHD , zx11 , Lakshmi N , La Voz Kids 2015 , Kvodan Wj  , KroliXStaR , Koray Kolt , Kent Jones , HyperX&nbsp , nadhaswaram episode 434 , Kazania inne , Joseph Byers , Jewelee Houston , Jay Kwm , James DeGale , Itachis Eyes , PieniJaTuhma , Industrial Foregoing , Adi CooL , Indian Defence News , Halit Erdoğan , phi , PavlovAkim Pavlov , Hairtakeover , HAFIL PAF , Hưng Hại Não , Gustavo Previatto , Gorego , aur dp özet , Ghafler Kenya , Geme Channel TV , Gameron , Gamer miracozhan38 , GENOZ , Gönyeli , Frag movie , neuman , FfizMun , FOX vs Echo Fox , KOSTER & , FADED , Erol Egem , Doo , Engin Am , NovKa [BS] , Enes Tunç , Enes KAHVECİ , Emotech Olly Robot , Emin Kıvra , Emily Ignacio , THDESIGN , Elka Silyanova , Elaine , Eim Linh , ERICKCASTILLOVEVO , 8gb ram , DocteurWhy , Dmitry Gapanjuk , DivaCo , DissectedMushroom , Discover Wisconsin , Dhaka University Fun Club , Derin Kilimci , Denys ,