MOREWAP
Free Download Video Youtube Search and Play

Eğlence İçin Hayatlarını Tehlikeye Atan Çılgın İnsanlar


Note: its important before you download these files, these files are sourced from https://www.youtube.com/watch?v=pFWuqozb7GI, if you feel it violates copyright file, you may need to notify the uploader file, you can report it to the uploader is YA MERAKTAN
Uploaded: 01 May 16
Duration: 00:05:26
Description:
Kanalımı takip edin: https://goo.gl/8Yf9Su
Facebook : https://goo.gl/mo5AkQ

Diğer Hesaplarımız:
Google+ : https://goo.gl/nKBFi4
Twitter : https://goo.gl/y3sbmS
Genel Videolar Oynatma Listesi : https://goo.gl/7u4rvX
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Açıklama:
Bir çoğumuz hayatlarımızı tehlikeye atmadan güvende yaşamaktan keyif alırız. Riskleri azaltmak bizleri rahatlatır. Aslına bakarsanız göre göre risk almak ve tehlikeye girmek bizler için gereksizdir. Fakat bazı insanlar olaylara bizden farklı bakıyorlar. Onlar için hayat risklerden ibaret. İşte eğlence için hayatlarını riske atan insanlar.

Vadim Makhorov ve Vitaliy Raskalov
Bu iki genç için yükseklik oldukça sıradan bir durum. Yani biz dördüncü kattan aşağıya baktığımız an tırsarken bu 2 kişi metrelerce yükseklikteki gökdelenlerde oldukça rahat yürüyor. Vadim Makhorov ve Vitaliy Raskalov ismindeki bu iki genç geçtiğimiz yıl Çin'de bulunan 115 katlı Uluslararası finans merkezine tırmandı. Dünyanın en yüksek ikinci binası olan bu binanın tepesinde hiç bir güvenlik olmadan yürüyen bu insanlar için korkulacak hiç bir şey yok.

Yves Rossy
İsviçreli bir pilot olan bu adam uçmayı herkesden çok seviyor. Hatta uçmak için bir uçağa yada helikoptere ihtiyacıda yok. Yaptığı gösteriler ile bir çok insan tarafından tanınan adamın lakabı 'Jetman' olarak geçmekte. Yves Rossy özel tasarım jet motorlu giysisini sırtına bağlıyor ve dünyanın bir çok yerinde bu şekilde uçuyor. Büyük kanyon, fuji yanardağı gibi mekanlarda uçan adam en son bir uçağın yanında sırtıne taktığı 56 kilo ağırlığındaki jet roketi ile uçtu. Saatte 201 km hıza çıkabilen bu kanatları sayesinde hayatını riske etsede uçmaktan oldukça keyif aldığını söylüyor.

Nik Wallenda
Nick Wallenda için ip üzerinde yürümek oldukça basit bir iş. Bu adam metrelerce yükseklikte sadece bir ipin üzerinde gayet doğal bir şekilde yürüyor. Yaptığı gösteriler ile herkes tarafından tanınan ve ip cambazı olarak adlandırılan Nik Wallenda Büyük kanyon, Niagara şelalesi ve bir çok gökdelenin tepesi olmak üzeri çeşitli yerlerde gösteriler yapmıştı. En son Amerikada yaptığı gösterisinde tam 475 metre ip üzerinde yürüyen Wallenda bu mesafeyi 33 dakikada geçti. Çelik halat üzerinde elinde sadece bir sopa yardımıyla dengede kalan adam herşeyin kafa bittiğini söylüyor.

Gary Connery
45 yaşında aktörlük yapan Gary Connery bu dünyada bir çok insanın deneyemiyeceği bir atlayışı gerçekleştirdi. 731 metre yükseklikten paraşütsüz atlayan adam üzerine giydiği özel bir kıyafet ile yara bile almadan yere ulaştı. Saatte 130 kilometre hızla 731 metrelik bir yükseklikten düşen adam üzerine sadece özel tasarlanan bir kıyafeti giydi. 18 bin karton kutudan hazırlanan iniş bölgesine düşen adam bu atlayış için uzun bir süre antreman yaptığını belirtti.

George Kourounis
Aktif volkanları çok seven George Kourounis için sıcaklık dert edilecek bir şey değil. Yüzlerce derecedeki sıcaklıkta lavların içinde dolaşan, aktif volkanların içinde tur adan bu adam tam bir çılgın. Çeşitli televizyon programları için dünyanın farklı yerlerindeki girilemez denilen aktif volkanların içine giren, arkasına kaynayan lavları alıp selfie çeken bu maceraperest adam üzerine yanmamak için tabii ki özel kıyafetler giyiyor.

Eric Barone
54 yaşında Fransız bir sporcu olan Eric Barone bisiklet meraklısı bir maceraperest. Hepimiz bisiklet sürmeyi severiz evet ama bu adam bisiklet üzerinde 222 kilometre hıza çıkabiliyor. Hemde bu rekoru karlı kaplı bir dağdan aşağı inerek kırmıştır. 2002 yılında 170 kilometre hızla yaptığı kaza Eric Barone'u bu tutkusundan vazgeçirmemiştir. Dağ bisikleti kullanan sporcu çeşitli rekor denemeleri için özel yapım bisikleti ile kilometrelerce hız yapıyor.

Felix Baumgartner
46 yaşındaki Avusturyalı paraşütçü ve yüksek atlamacı olan Felix 39 km'den atlayan ve yere sağlam olarak inen maceraperesttir. 2012 yılında özel kıyafetler ile gerçekleştirdiği atlayışı tüm dünya tarafından izlendi. Bir insanın 39 kilometre yükseklikten atlayıp saatte 1.342 kilometre hızla yere iniş yapması dünyada büyük bir ses getirmişti. Ses hızını geçen adam 2012'de dünya rekorunu kırsada, bu rekor 2014 tarihinde başka birisi tarafından geçilmiştir.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Daha fazla video için sitemizi ziyaret edin:
http://www.yameraktan.com/
Source:Youtube.com
Link download
Download mp4 p Stereo
Download webm p Stereo
Download mp4 p Stereo
Download 3gp p Stereo
Download 3gp p Stereo
Download Mp3 128kbs
loading...
Eğlence İçin Hayatlarını Tehlikeye Atan Çılgın İnsanlar related tags: Eğlence İçin Hayatlarını Tehlikeye Atan Çılgın İnsanlar mp4 video download, Eğlence İçin Hayatlarını Tehlikeye Atan Çılgın İnsanlar 3gp video download, Eğlence İçin Hayatlarını Tehlikeye Atan Çılgın İnsanlar bengali video download, Eğlence İçin Hayatlarını Tehlikeye Atan Çılgın İnsanlar tamil video download, Eğlence İçin Hayatlarını Tehlikeye Atan Çılgın İnsanlar telugu video download, Eğlence İçin Hayatlarını Tehlikeye Atan Çılgın İnsanlar kannada video download, Eğlence İçin Hayatlarını Tehlikeye Atan Çılgın İnsanlar video song download eğlence, çılgın, insanlar, delirmiş, insan, korkutucu, adrenalin, eğlenceli, çılgınca, korkusuz, top 10, korkusuzlar, tehlike, tehlikeli, serbest dalış, paraşütsüz atlama, tırmanma, cambazlık, uzaydan atlama, dublör,
Video Last
Eğlence İçin Hayatlarını Tehlikeye Atan Çılgın İnsanlar
Mad Minute
Bob Ross - Triple View (Season 10 Episode 11)
Lina Murr Nehmé : Y aura-t-il un nouvel Etat Islamique en Syrie ?
T.S. Eliot reads: The Waste Land
Fisher Price Puppy Movie A
MLB | Oddities
Яна Шивкова и Максим Радугин в фильме Ты заплатишь за все 2 серия
Last Week I Had An Accident In The Bath
NHL: Refs Getting Hit [Part 1]
Top 10 Apps & Games For iPhone X!
Welcome to Krakow and the Giant polish Sausages
Первая рыбалка в 2017 УДАЛАСЬ
The Big Bang Theory - 10x15 - Amy's Sexy Dream
Marco Mengoni - L'essenziale (Videoclip)
Правила игры на рынке недвижимости на Коммерсант-FM
Berlin, Germany. Gendarmenmarkt
Sonuncu fəsil (41-ci bölüm)
180313 훈스타 라이브 중 개인적으로 맘 아팠던 부분들.
DUNK HAT CHALLENGE - Merrell Twins
Redfoo of LMFAO KARtv Dance Awards 2013
BRO COURT | EPISODE 4 | #BROLESTATION | BHUVAN BAM (BB Ki Vines)
People around me
НОВЫЕ ГОНКИ НА МАШИНЕ-РАКЕТЕ И ТАЧКЕ ДЖЕЙМС БОНДА В GTA 5 ONLINE ( ГТА 5 НОВЫЕ ГОНКИ )
kennyS INSANE PREFIRE! ScreaM HEADSHOT MACHINE • CS GO PRO HIGHLIGHTS #134
Mozaik The Producer Nkunz'Malanga
Пустые земные ветви. 99 терминов фен шуй. Владимир Захаров - эксперт фэншуй, бацзы для бизнеса
World Of Warcraft
Stormzy - Where Do You Know Me From
배틀그라운드 웃긴장면 하이라이트 #1
РПГ 18 «Муха». Противотанковая реактивная граната. Боеприпасы России
[쭌윤네] 대명 비발디 파크 중급 레게 코스 논스톱 액션캠 VivaldiPark Classic Reggae
Carl Throwing Darts
Xem Thêm >>
Related Search: Racecars , aytekin atılgan , Genç Sesler Müzik YAPIM , Ferruh Bingül , romainperrin54 , leafgaming , Razorgore the Untamed , Banis Oussama , Bahadur Sadiqov , Tuncay Alkan , Athos Santo , James Burns , крутые и ржачные моменты , linh hue , Eden Kai , Gonul Seyri , Cordel , Decovita , Sujai Vaalu , Lungguh COOL , Murilo Nery , SİNAN ÇELENK , Michelle Maura , The Vellas , lionel messi türkiye , Nig Nag Jones , Catarina Ferreira , Kaysa Cruse_ , голубка в гнезде , Bedriye Aydemir , กุลาแสนสวย ตอนที่ 28 , Superbrothers  , Kiren Pillay , como peinase como un trapero , RP Art , İlhan İpek , Eda Guzelcik , funny anime moments 2017 , Blue Medya , HMIMOU , Taha ÇETİNTAŞ , Alex Dias , Huzeyfe Özşimşek , Doğal ASMR , Troy Roe , Spencer. Thompson , MrBabaMusic , Chris Martinov , Gökhan Yaşar , Adrian Takahashi , ArticLava , трюк с магнитами , EssentialIslam , Costa Noroeste Televisión , Fenomenler Geziyo , ii S , Classic Mood Experience , gtx 1070 ti build , Pelistank television , AhmetoyuncuTR , Cristina Madara , Vladimir Belenkiy , jayblizz , the teacher TM , gta 5 online , Othman Ws , Vean Richeana , Mertcan Kanca , Carhart WIP , Elvankent Rap , Yifeng Zhang , Toro21 C , ilyanel G , FirstStateFi , DFG Music , 3.9 V8 , VFX , uea74 , quieras , czajmax , romantic , minecon 2017 , blessing dakini , mehmet arslan , Me Fjjfj , funny bed wars , Nguời Paris , gaix , Daytot.net , Karim Naitssi , nac cut , Kessy Grain , Ballet , Creek HiLife , mecanizados , TomsBookHaven , Mawlana Ashraful alam , اغاني سعوديه , nova yalnızlığın ezgisi , Aneel Oad , Oregon Basketball , Tifostudios , НУБ СБЕЖАЛ ИЗ Т , Bike Wheelset , tugba unal , otwarta piwnica , Tres Caídas de Triana , Lewis and Ben Save the World , Trương Linh , Fool , YM_Crew , Ремонт Квартир , Haun , Esential NewsNetwork , девушка дала фраг , ZOOMER , Java Byte , LamVienLV , Soylukan65 , Telugu Golden Hits , Bd Waz New 2014 , george nevin , Fürstenberg Havel (City Town Village) , abrocom , Frozen Ice MATER vs Ice ,