MOREWAP
Free Download Video Youtube Search and Play

Türk Malı 3. Bölüm - Şişmiş Kelle!


Note: its important before you download these files, these files are sourced from https://www.youtube.com/watch?v=luZOec8aldk, if you feel it violates copyright file, you may need to notify the uploader file, you can report it to the uploader is Türk Malı
Uploaded: 11 Jun 17
Duration: 00:05:28
Description:
Türk Malı'na Abone Olmak için →http://bit.ly/tm-dd-sub
Türk Malı 3. Bölüm Özet:

Ekranların en komik, en eğlenceli ve rating rekortmeni aile komedisi dizisi Türk Malı, bu haftada izleyicileri kahkaha krizlerine sokacak bir bölümle geliyor.

Erman Kuzu, amcasının oğlu Eymen’den emanet aldığı “zengin hayatına” alışmakta büyük zorluk çekmektedir. Bir yandan problem çocuk yeğenleri ile uğraşırken, diğer yandan da çocukların çatlak dadısı Bakiye’ye karşı kıyasıya bir “otorite savaşı” vermektedir.

Bakiye, her ne kadar en başta Erman’a karşı bir duruş sergilese de; Eymen’in nikah masasında bırakıp kaçtığı uzatmalı nişanlısı Şehnaz’ı da evde hakimiyet kurmak için her türlü numarayı çevirmeye başlayınca; Bakiye de, Erman’a yanaşmak zorunda kalıyor.

Şehnaz, koyu Trabzonlu olan babasının Eymen’i görmeye geleceğini söyleyince, evde işler karışır. Çünkü Eymen, hala firardadır. Bunun üstüne Şehnaz, Erman Kuzu’dan, bir akşamlık Eymen kılığına girmesini ve babasının karşısına Eymen gibi çıkmasını ister. Bu rol belki de Erman için hayatının rolü olacaktır.

Bakiye de, evin asıl sahibi Eymen’in yolunu gözleye dursun, çocuklar için daha iyi bir dadı olmanın yollarını aramaya başlar ve ilk adım olarak çocukların velisi olarak okul müdürü ile veli toplantısına gider. Erman da, çocukların amcaları olarak Bakiye ile birlikte gider.
Müdür, çocukların okulda ne kadar yaramaz ve disiplinsiz olduklarını söyleyince; bizim ikili birer Amca ve Dadı gibi değil, tam bir ebeveyn gibi davranarak çocukları hizaya getirmek için evde “internet yasağı” başlatırlar.

Onur, Erman Kuzu taklidi yaparken, Deren’in patronuna yakalanınca; Deren’in tüm kariyer planları alt üst olur ve bir kez daha Onur’un bu planı da kendi elinde patlamış olur.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Jale Atabey
Senaryo: Tayfun Güneyer

Oyuncu Kadrosu:
Erman: Şafak Sezer
Bakiye: Hasibe Eren
Bahattin: Mehmet Ali Erbil
Şaduman: Nergis Kumbasar
Onur: Anıl İlter
Deren: Burcu Binici
Hidayet: Gülhan Tekin
Şehnaz: Selen Görgüzel
Rıfkı: Serkan Şengül
Valeri: Polina Chepurnova
Selin: Buse Narcı
Atom: İlke Korkmaz
Source:Youtube.com
Link download
Download mp4 p Stereo
Download webm p Stereo
Download mp4 p Stereo
Download 3gp p Stereo
Download 3gp p Stereo
Download Mp3 128kbs
loading...
Türk Malı 3. Bölüm - Şişmiş Kelle! related tags: Türk Malı 3. Bölüm - Şişmiş Kelle! mp4 video download, Türk Malı 3. Bölüm - Şişmiş Kelle! 3gp video download, Türk Malı 3. Bölüm - Şişmiş Kelle! bengali video download, Türk Malı 3. Bölüm - Şişmiş Kelle! tamil video download, Türk Malı 3. Bölüm - Şişmiş Kelle! telugu video download, Türk Malı 3. Bölüm - Şişmiş Kelle! kannada video download, Türk Malı 3. Bölüm - Şişmiş Kelle! video song download ,
Video Last
Türk Malı 3. Bölüm - Şişmiş Kelle!
Nερό & Χώμα - Stavento Μελίνα Ασλανίδου | Official Video HD
80s New Wave / Alternative Songs Mixtape Volume 1
"Для меня сумма 5 миллиардов стала обычной, как купить канцтовар" | ВЛОГ
EXIDAX VS AGAPITO!!
BALI INDONESIA TRAVEL: Street Food, Learning how to Swim & Fire Dance in UBUD
un petit minoch
Guinness Advert 'John Hammond' 2016
Hướng dẫn kết nối tới trang web ngầm để trao đổi thông tin
06- CEZM- EN KOLAY KURAN ÖĞREENİYORUM
Assassin's Creed Unity - Hommage à Arno Dorian | SPOILERS [FR]
Música Relaxante: Flauta Indígena e Sons da Natureza - Acalmar a Mente e Relaxar
Top 5 Money Making Methods that Give Tons of EXP! - Oldschool Runescape Money Making Method [OSRS]
Jama How To: Test Management
Café Sin Leche - Capítulo 1 | Lesbian Web Series (Sub English & Français) |
[Fancam] BTS reaction to Suga's Speech MMA 2017
JARAGUÁ DO SUL DE VERDADE!
MY DAY★Май Дей★Детский Канал Промо Видео★★★MY DAY KIDS CHANEL
#AMV# - ТРУСЕЛЯ ШИКОЗЗЗ!!!!
Sport Industry TV visits Opta Sports
Hayat bana gülmüyorsa, ben ona niye güleyim ? .. ♥ ♥
ТОП 5 ЧИТЕРОВ В WARFACE
Bloody Jack (Serge Gainsbourg) reprise guitare voix
เก่ง ชาติชาย กับความเท่ห์ ฉบับ ปุ ระเบิดขวด โชว์แตกฟอง ช่อง2
Komár-Mambo No5.
Chris Rea - Nothing To Fear
Ibi Giga Track III (Iya o to si Mama Mi)
Arizona midterm race heating up amid teacher protests
OUR HOUSE IS HAUNTED!! (Ghost Removal!)
La Pantera Rosa (The Pink Panter) - Pijama Rosa (Pink Pajamas) Episodio 2
Xem Thêm >>
Related Search: Belgin Yaşar , Tech's World , Pukelek , Joe_MMA195 , Levent Sağ , guitar improvisation , Valdez 7p , Mehman Amirdzanov , Shield TV , Жемчужины России , Oguz Degirmenci , MoogDn , تسريع الانترنت 2014 , turkish ory , Langda Aam , Alperenemre Akdoğan , dodinh tayan , Николай Марутян , fitness motivation 2015 , ENSAR ERDEM , New MusicCc , MagazinÜnlüler , OLIMPICA STEREO , Безтопливный генератор , Paprazzi , Голос країни  , серебряная кнопка , ATİLLA , alper ocak , sezen en iyiler , Kurumbu Tv , Anssi Purola , El Libro de Péndulo , Educational technology , tv bonsai , Basri Demirbaş , Павильон 20А и 184 , Svanelicorne , Smit sh , Perfectly Dota , Software Development (Industry) , g30 , mobile legends msc , PCmono , Cody2819 Let& , Recai Cakir , БМП , X plane 11 , SaimonProduct , Trung Xinh Trai , Acun , alive crab street food , Ugur Ozcetin , AA Wae , Show Music Romania , I'm The Kazekage , Sri Balaji Full Movies , lukerbom12 , Rithin Hari Student , Franc Moody , Universal Newscast Universal Studios News , vong 3 dau truong co viet , Punithavel Kasi , MCT S.A.S , Nhạc hay , ScreenBlaster13 , The Daily Prothom , yurian crochet & knitting Channel , Crescent Medical Center Lancaster , dota 2 game , beauting , Ordu Fen Lisesi Mezunları Derneği_ , Comedy star Basil Atallah , Hera's House , Baliram , Trend Toronto , Mailz , GMedv_ , naim ünal , Владимир Дручин , позорных , Mini Ladd Accident , Tude Music , Александр Кирюхин , пустые баночки июнь 201 , Папины истории , TUGARIN 2 , TR 218 , akTECHNOLOGY , Прожжённый медведь , maxirep , last week tonight with john oliver , wolf of wall street full movie online free hd , CompilationMania , Ph%25C3%25A1p , MR SALEHAQURAN:Anime & Fights , Association AADAC (aide et défense face aux abus de la CAF) , Yusuf Ege , Coco N , Forest Dehart , Ririne LostChild , 4LeafClover Fansub , Kemal Cakir , ESMA SUL , tritan , Yusuf EKİNCİ , Amanda , craftygemini , Tour Life , Captain Poteyto , moi nhat tren kenh ngoc son , Ozgul K , Нижний ,